Mida Riigikogu loeb?

Enn Eesmaa on Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige ja alates 2016 Riigikogu aseesimees. Ta on avaldanud ka ise 2001. aastal raamatu „Sajandi suured staarid”, kuhu on jäädvustatud valik 20. sajandi olulisemaid filmi- ja televisiooni tegijaid. Riigikogu liikme täpsemat elulugu saate lugeda kogumikust “101 lühielulugu: Riigikogu XIII koosseis” .

Rahvusraamatukogu missioon on olla sillaks inimeste ja teadmiste vahel. Projekt “Mida Riigikogu loeb?” võimaldab vahendada teadmisi ja infot lugejateni läbi Riigikogu liikmete ehk rahvaesindajate isiklike raamatusoovituste.

Videotutvustustega loome võimaluse võtta hetkeks aeg maha, et kuulata, millised on Riigikogu liikmete lemmikraamatud ning milliseid mõtteid ja tundeid need on loonud.

Loodame, et see tekitab soovi haarata raamatu järele veetmaks mõne meeldiva tunni eemal muust infomürast.
Läbi raamatututvustuste viime lugejani häid akadeemilisi ja ilukirjanduslikke teoseid võimaldades avardada silmaringi ja leida inspiratsiooniallikaid uute teadmiste omandamiseks.

Rahvusraamatukogu toetab parlamendiraamatukoguna nii Riigikogu kui teiste riigiasutuste tööd, aidates luua akadeemilistele allikatele põhinevaid tarku otsuseid. Lisaks on avatud kõigile tudengitele, spetsialistidele ja asjahuvilistele.

Vaata teisi videosid siit.