Mida Riigikogu loeb?

Yoko Alender on Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige. Samuti on ta tegevusalalt arhitekt ja linnaplaneerija. Videos räägib Yoko Alender raamatutest, mis on kirjutatud talle südamelähedastel teemadel.

Riigikogu liikme täpsemat elulugu saate lugeda kogumikust “101 lühielulugu: Riigikogu XIII koosseis” .

Rahvusraamatukogu missioon on olla sillaks inimeste ja teadmiste vahel. Projekt “Mida Riigikogu loeb?” võimaldab vahendada teadmisi ja infot lugejateni läbi Riigikogu liikmete ehk rahvaesindajate isiklike raamatusoovituste.

Videotutvustustega loome võimaluse võtta hetkeks aeg maha, et kuulata, millised on Riigikogu liikmete lemmikraamatud ning milliseid mõtteid ja tundeid need on loonud.

Loodame, et see tekitab soovi haarata raamatu järele veetmaks mõne meeldiva tunni eemal muust infomürast.

Läbi raamatututvustuste viime lugejani häid akadeemilisi ja ilukirjanduslikke teoseid võimaldades avardada silmaringi ja leida inspiratsiooniallikaid uute teadmiste omandamiseks.

Rahvusraamatukogu toetab parlamendiraamatukoguna nii Riigikogu kui teiste riigiasutuste tööd, aidates luua akadeemilistele allikatele põhinevaid tarku otsuseid. Lisaks on avatud kõigile tudengitele, spetsialistidele ja asjahuvilistele.

Vaata ka teisi videosid siit.